Web4U.cz - webhosting a serverhosting Předprodej akce

4.-6.6. 2021 - Camp Country Hluboké Mašůvky

     V covidovém čase se sezóna společně zahajovala s menším zpožděním, o to více jsme se na sebe ale těšili. V kempu se nám sjela opravdu výborná parta a měli jsme si navzájem co říct. Bylo veselo dlouho do noci a některým z nás až do brzkého rána.
     Součástí programu byly i soutěže, kde se vydováděly nejen děti, ale i dospěláci. Po celodenním sportovním zápolení se rozhořel táborák u kterého bylo zdarma k dispozici občerstvení v podobě buřtíků, kávičky, nealko nápojů, pivečka, vínečka a dalších dobrot. 
     Děkujeme Mirce Čermákové, že se stala duší, srdcem i tělem srazu a i v nelehkém čase celou organizaci zvládla na jednotku. Finančně jsme sice akci podpořili tak, aby všechno občerstvení bylo zdrama, ale ta dobře odvedená organizační činnost je nenahraditelná.
     Poděkování patří i obchodnímu řediteli společnosti Tritech, s.r.o. Praha panu Davidovi Kovářovi, který nás poctil svou návštěvou a předvedl kvalitní rozkladovou chemii ke které zorganizoval i přednášku rovnou u svého obytného auta. 
    Počasí nám docela vyšlo a víme, že se tato setkání stanou tradicí. Děkujeme i všem, kteří vážili i několikasetkilometrovou cestu jen proto aby byli s námi.  (foto z akce v galérii)

22.-24.4. 2022 - CAMP COUNTRY HLUBOKÉ MAŠŮVKY

     Další zahájení sezóny se neslo v jarním duchu za nejistého počasí, ale opět za hojné účasti. Akci dominovaly opět soutěže pro velké i malé účastníky, ksy jsme se opravdu od srdce zasmáli u ,,výkonů,, některých z nás. 
     Tradicí se stalo občerstvení pro všechny zdarma a aby neskončilo jen u opékačky, mistři kuchaři uvařili v 25 litrovém kotlíku nad ohněm chutný guláš kterým se zasytila břicha většiny z nás.  První večer nám opékání pokazil déšť, proto byl klasický táborák nahrazen grilem od kterého se šířila vůně opékajících se buřtíků i klobásek. V kempingové restauraci jsme si mohli poslechnout písničky ve stylu country, které nám živě dopřáli naši přátelé. Přes den vařit a večer hrát na kytaru a zpívat zvládli na výbornou. Věříme, že odměny za soutěže své nové majitele potěšily. Tento rok se mezi odměnami objevily takové skvosty jako je například všem dobře známá Omnia nebo drony s kvalitní kamerkou. 
     Opět patří poděkování Mirce Čermákové, jejímu manželovi Jindřichovi i všem ostatním, kteří se na organizaci podíleli.  Ani páteční déšť nepokazil perfektní náladu a k dobrému pocitu přispělo i zjištění, že někteří účastníci vyrazili už o den dříve a noc před vjezdem do kempu společně  strávili o pár km dále.  Děkujeme i majitelům kempu, kteří vše připravili i přes to, že tak učinili jen pro nás. Sezónu oficiálně zahajují trochu později.  Vidíme, že karavanisti mají své nástupce a to i z řad nejmenších už od nemluvňat, dokonce jsme přivítali i jedno dítko těsně před narozením. Mamince přejeme hladký porod a celé rozrůstající se rodince mnoho zdraví a štěstí.    (foto z akce v galérii)