Web4U.cz - webhosting a serverhosting Předprodej akce

     Na sociálních sítích se snažíme vytvářet vlídné a příjemné prostředí pro všechny příznivce karavaningu, kempingu a všech jiných možných způsobů trávení času na cestách.
     Všechny skupiny jsou moderované a mají stanovená jasná pravidla. Tím nejdůležitějším je zdvořilost a dodržování základních zásad přijatelného chování ve společnosti.
     Světu sociálních sítí dominuje naše největší skupina zaměřená na karavaning, která má dosah na území Česka a Slovenska. Tato skupina čítá zhruba 39000  členů. Nahlédnout do skupiny je možné zde: 
 ŽIJEME CESTOVÁNÍM A KEMPOVÁNÍM. VŠE NEJEN O KARAVANECH KEMPECH A CESTÁCH.
     Dalším, ne méně důležitým, členem našich karavanistických skupin je komornější klubová skupina CZ-SK KARAVANING, čítající více než 4000 členů. Tuto mateřskou skupinu doplňuje z důvodu přehlednosti skupina CZ-SK KARAVANING - RECENZE. Jak napovídá název, je to skupina, kde se zobrazují recenze na jednotlivé podniky nebo zařízení a jsou ověřované z několika zdrojů. V této skupině čerpá informace více než 3000 členů. Dále tu máme skupinu KARAVANISTI SLOVENSKO, kde se soustřeďují především slovenští karavanisté. Skupinu tvoří více než 1000 členů.
     Pro milovníky jídel, která si s oblibou připravují v karavanu nebo stanu máme skupinu
VAŘÍME A PEČEME NA CESTÁCH. Zde najdete inspiraci a fotorecepty pro každý den a o své nápady a postřehy se můžete podělit s 1800 lidmi se stejným koníčkem. Poslední významnější skupinou je skupina VŠE OKOLO OBYTNÁCH AUT, KARAVANŮ A CESTOVÁNÍ s počtem 3000 členů. 

U nás jste vítaní. Navštivte kteroukoli skupinu a přidejte se.

Košík