Web4U.cz - webhosting a serverhosting Předprodej akce

Jak získat výhody a slevy?   Co musíte udělat?   Kolik to stojí?  

Máte-li zájem přidat se k nám, podpořit dobrou věc a ještě ušetřit, můžete si zakoupit slevovou digitální kartu v hodnotě 500,- Kč (20,- €) a začít čerpat slevy hned. Naši partneři poskytují slevy ve výši 5 - 25% na nákup zboží nebo poskytnutí služeb. V některých případech může sloužit Váš S-QR kód pro vstup do areálů nebo na různorodé akce. Návratnost takto vynaložených prostředků je poměrně rychlá a pak už jen šetříte. 
     Rozhodnete-li se digitální produkt nakoupit, získáte tak zároveň přehled o novinkách a akcích vázaných právě na vlastnictví S-QR kódu, budete tak první kdo se o novinkách na trhu nebo o probíhajících akcích dozví.  Zapojíte-li se do projektu, pomáháte zlepšovat český a slovenský trh v oblasti cestovního ruchu a příbuzných odvětvích. 
     Přidáte se k nám? Pečlivě prosím vyplňte formulář. Údaje mohou být kontrolovány při nákupu nebo při využití služeb poskytovaných partnermi projektu. Kontrola probíhá načtením S-QR kódu z vašeho mobilního telefonu nebo zadáním unikátního alfanumerického kódu při internetových objednávkách.

Děkujeme, že jste s námi a podporujete dobrou věc.

POSEZÓNNÍ SLEVA 2022

CHCEŠ TO MÍT JEDNODUCHÉ A RYCHLÉ?

JEDNODUŠE KUP PŘES PORTÁL JAKO ,,VSTUPENKU,, DO KLUBU.

ZAPLAŤ POMOCÍ PLATEBNÍ BRÁNY, OBRATEM DOSTANEŠ UNIKÁTNÍ ČÍSLO KTERÝM SE BUDEŠ PROKAZOVAT.

KAŽDÝ PARTNER MÁ K DISPOZICI SEZNAM PODLE KTERÉHO LZE ČÍSLO SPÁROVAT SE JMÉNEM DRŽITELE.


Předprodej akce

nebo vyplň formulář s Údajmi pro získání slevové karty a odběr novinek 

Váš QR kód

Takto podobně bude vypadat Váš S-QR kód. Je v něm vložená informace o platnosti registrace a obchodník v případě pochybnosti může tento kód jednoduchým způsobem ověřit. Po jeho načtení se rozsvítí zeleně SCHVÁLENO nebo červeně ZAMÍTNUTO

Co S-QR kód prozradí o Vás? 
  • kdy jste ho využili (datum)
  • kde jste ho využili (stát a region s přesností na cca 5 km)
  • kolikrát jste ho použili

Proč využívání S-QR evidujeme? Informace vyhodnocujeme za účelem zkvalitnění a rozšíření služeb. Evidence využití nám poskytuje okamžitou zpětnou vazbu. Využívané kódy jsou slosovatelné a můžete si zajistit zajímavé odměny.

Košík